Paslaugų kainoraštis

Ieškote transportavimo paslaugų čia ir dabar?

Minimali užsakymo suma: 50€

Paslauga Kaina
Mikroautobusas ir 2 krovėjai (darbo dienomis nuo 08:00 val iki 16:00 val) 45 eur/val
Mikroautobusas ir 2 krovėjai (darbo dienomis nuo 16:00 val ir nedarbo dienomis) 55 eur/val
Mikroautobusas ir 1 krovėjas (darbo dienomis nuo 08:00 val iki 16:00 val) 30 eur/val
Mikroautobusas ir 1 krovėjas (darbo dienomis nuo 16:00 val ir nedarbo dienomis) 35 eur/val
Lengvoji mašina (universalas) ir krovėjai Nuo 20 eur/val
Automobilis (lengvasis arba krovininis) + 3 krovėjai ir daugiau Kaina sutartinė
Transportas pagal Jūsų poreikius (su liftu, didelių gabaritų ir t.t.) Kaina sutartinė
Krovėjas pakuotojas 15 eur/val
Baldų montuotojas 17 eur/val
Mikroautobusas (krovininis) 15 eur/val
Mikroautobusas (krovininis) užmiestyje Nuo 0,45 eur/km
Perkraustymo dėžė (nuoma) Nuo 1,50 eur/vnt
Perkraustymo dėžė (pardavimas) Nuo 2,50 eur/vnt
Lipni juostelė 1,50 eur/vnt
Pakavimo plėvelė 9 eur/vnt
Minimalus užsakymas 50€
Perkraustymo paslaugos Vilniuje - Krovimo darbai - greitospaslaugos.lt
Perkraustymas Vilniuje - greitospaslaugos.lt

Profesionali perkraustymo komanda

Perkraustymo paslaugų sferoje esame sukaupę didelę patirtį ir galime garantuoti, kad perkraustymo paslaugą suteiksime kokybiškai ir greitai. Esant poreikiui paruošime Jūsų daiktus transportavimui: surinksime ir išrinksime baldus, supakuosime daiktus. Perkraustymo paslaugos – tai kelias į naują gyvenimą. Kasdien vykdome perkraustymus Vilniaus mieste. O norėdami sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus siūlome ir tarpmiestinius perkraustymus.

Garantuojame Jūsų daiktų saugumą

Gali pasirodyti, kad perkraustymo paslaugą yra primityvi, tačiau mūsų patirtis šioje srityje rodo visai ką kitą. Mūsų komanda žino kaip teisingai atlikti perkraustymą. Žino kaip reikia teisingai supakuoti, pernešti ir transportuoti Jūsų baldus, buitinę techniką, negabaridinius ir kitus daiktus. Todėl drąsiai galite patikėti šį darbą mums, nes Jūsų daiktai bus atsakingose rankose. Mūsų komandą garantuoja Jūsų daiktų saugumą!

Perkraustymas Vilniuje - Perkraustymo paslaugos - greitospaslaugos.lt
Perkraustymas - greitospaslaugos.lt - Perkraustymo paslaugos.

Jūs mums rūpite

Iš savo patirties ir klientų pasakojimų žinome, kad būna įmonių kurios nekokybiškai atlieka perkraustymo paslaugą. Dėl to, tokios įmonės praranda dalį klientų. Mums svarbus kiekvienas klientas. Mes norime, kad Jus liktumėte patenkinti greitospaslaugos.lr komandos perkraustymo darbais. Esame punktualūs ir atvykstame į vietą sutartu laiku. Mes draugiški ir profesionaliai atliekame savo darbą. Todėl neabejokite, kad mūsų teikiamos paslaugos (perkraustymas, perkraustymo paslaugos Vilniuje, tarpmiestiniai pervežimai, krovinių pervežimai, negabaritinių daiktų transportavimas, senų baldų išvežimas) bus atliktos profesionaliai ir Jus norėsite užsakyti dar kartą.

Mūsų komanda prisitaiko prie Jūsų

Mums yra svarbus Jūsų laikas, todėl mūsų komanda prisitaikys prie Jūsų. Mes pasirūpinsime perkraustymu už Jus – pervešime buitinę techniką, daiktus, baldus (baldus išrinksime ir surinksime), pristatysime prekes. Perkraustymas Vilniuje dar nebuvo toks paprastas. Susisiekite su mūsų greitospaslaugos.lt konsultantais ir jie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Kokias paslaugas teikiame?

Perkraustymas Vilniuje - greitospaslaugos.lt

Ieškote transportavimo paslaugų čia ir dabar?

Sužinokite kainą

Įveskite duomenis ir mes susisieksime tą pačią dieną!

Susisiekite dabar ir gaukite 5 eur nuolaidą su kodu: SKUBU5

D.U.K .

Perkraustymo paslaugos kaina priklauso nuo krovėjų kiekio ir užsakyto transporto. Dažniausiai yra taikomas valandinis įkainis: krovininis mikroautobusas ir 2 krovėjai – 45 eur / 1 val (kaina galioja darbo dienomis nuo 08:00 val. iki 16:00 val.).

Jeigu užsakymas yra miesto ribose, tai skaičiuojama nuo to laiko, kai atvykstama Jūsų nurodytų adresu iki laiko kai yra iškrautas paskutinis daiktas galutiniame taške.

Tik krovėjus užsakyti galima. Vieno krovėjo kaina 15 eur / 1 val (minimalus užsakymas 2 darbo valandos).

Rekomenduojame skambinti prieš 3-4 dienas. Bet jeigu skubiai reikalinga paslauga – mes galime Jums padėti. Susisiekite su greitospaslaugos.lt komanda ir mes Jums padėsime skubos tvarka.

Paslauga skaičiuojama individualiai. Kaina priklauso nuo daikto svorio (pianinai, pramoninė įranga, seifai ir t.t.), krovėjų skaičiaus, laiko ir atstumo.

Taip, mes teikiame tiek utilizavimo, tiek baldų išvežimo paslaugas.

Mes dirbame kokybiškai ir greitai. Mūsų greitospaslaugos.lt komandos krovėjai dirba be poilsio, nerūko. Todėl mes sutaupome savo ir Jūsų laiką ir užduočiai atlikti mūsų krovėjams reikia žymiai mažiau laiko.

Būna, kad įmonėje dirba garbaus amžiaus žmonės, kuriems gali būti per sudėtinga pakelti tam tikrą daiktą. Ir tuomet Jums tenka patiems sukrauti viską į automobilį. Ar jums taip buvo?

Mes dažnai girdime tokius pasakojimus iš mūsų klientų. Mūsų komandoje dirba tik jauni ir turintis patirtį specialistai.  Todėl paslauga yra suteikiama kokybiškai ir greitai.