Baldų surinkimas ir išrinkimas

Ieškote paslaugų čia ir dabar?

Baldų surinkimas ir išrinkimas
Perkraustymas Vilniuje - greitospaslaugos.lt

Mes siūlome

Kodėl verta kreiptis į profesionalus?

Tai išvaduos jus nuo rūpesčių, kurių ir taip bus pakankamai persikraustant į kitą vietą. Jus galite užsakyti baldų surinkimą ir išrinkimą pas profesionalus ir nepergyventi, kad kažkas sulūš ar pasimes. Mūsų meistrai tokius darbus atlieka greitai ir kokybiškai.

Baldų surinkimas ir išrinkimas – tai viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Mūsų komanda turi patirties ir žinių išrenkant ir surenkant bet kokio tipo baldus:

  • ofisiniai baldai (stalai, kėdės, spintos, kabinetų baldai ir kt.);
  • baldai namams (sofos, lovos, komodos, virtuviniai baldai, stalai, kėdės ir kt.).

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai nesudėtingas darbas. Tačiau iš patirties galime teigti, kad tai atsakingas, reikalaujantis tam tikrų žinių ir instrumentų darbas. Juk niekas nenori parsivežti sulūžusius, subraižytus baldus į naują vietą. Mūsų komanda pasirūpins, kad jūsų daiktai būtų tvarkingai ir saugiai pervežti.

Preliminarios paslaugų kainos

Rašomojo stalo surinkimas

Nuo 15€

Komodos surinkimas

Nuo 20€

Lovos surinkimas

Nuo 35€

Spintos surinkimas

Nuo 40€

Kodėl mes?

Išrenkame baldus taip, kad nei viena detalė nebūtų pažeista

Mūsų profesionalai įpakuoja kiekvieną detalę į dėžes ir jas pažymi. Taip niekas nepasimeta ir pagreitina surinkimą.

Smulkios detalės supakuojamos į atskirus maišelius.

Visas trapias detales supakuoja į vieną dėžę taip, kad niekas nesudužtų ar nesusibraižytų.

Mūsų darbo principas

Mūsų komanda atsakingai ir atsargiai elgiasi su klientų daiktais. Žino visas išrinkimo ir surinkimo bei pakavimo subtilybes. Atvyksta su savo instrumentais bei pakavimo medžiaga, todėl jums nereikės niekuo rūpintis.

Kad netektų patirti stresą bei norint sutaupyti laiko ir išsaugoti savo jėgas, geriausia visus darbus patikėti savo srities profesionalams. Kreipkitės į mus – ir jums neteks vargti persikraustant. Mūsų komanda turi didelę patirti, visas reikalingas žinias išrenkant ir surenkant baldus bei atitinkamus įrankius, kad darbas būtų atliktas kokybiškai ir greitai.

Keičiant gyvenamąją vietą arba persikraustant į naują ofisą dažnai tenka susidurti su baldų išrinkimu ir surinkimu. Šis procesas reikalauja nemažai fizinių pastangų, tam tiktų žinių ir kantrybės. Taip pat reikia turėti atitinkamus instrumentus ir pakankamai laiko. Jeigu viska atlikti greitai ir neturint patirties – galima sugadinti baldus. Dažnai siekiant sutaupyti, žmonės renkasi išrinkti ir surinkti baldus savarankiškai. Tačiau toks taupymas tik teoriškas. Praktikoje viskas kitaip ir todėl geriausia šį darbą patikėti profesionalams.

Sužinokite kainą

Įveskite duomenis ir mes susisieksime tą pačią dieną!